Vitajte na stránke ATR Jeep & Offroad servisu 

O nás

ATR TEAM

S myšlienkou založenia teamu sme prišli v roku 2008. Povedali sme si prečo nevystupovať oficiálne pod nejakým názvom, prečo nemať svoju značku? Svoj team? Svoj klub? Svoju stránku? Dlho sme rozmýšľali ako sa pomenovať.

Nakoniec vznikol názov All Terrain Riders so skratkou ATR TEAM, pod ktorou nás viacerí poznáte.

Prečo All Terrain Riders?

Našou najväčšou vášňou je Offroad. All Terrain v názve znamená každý terén.  Keď môžeme prejsť čo najväčšie blato, je to pre nás to najkrajšie.

Zvládame doslovne každý terén a riadime sa mottom: “Žiadna jama nie je dosť hlboká a žiadny kopec dosť vysoký.”  Preto je  všetko nedostupné našou výzvou.

Jednou so zakladateľov teamu je Antónia – Renáta Ševčíková.

A možno neuveríte, ale nespojil nás Offroad. Bola to práve láska k autám značky Jeep. Táto naša vášeň a veľa skúseností nielen s vlastnením Jeepa nás priviedli k  myšlienke otvoriť Jeepservis. Každý z nás vie, že Jeep potrebuje výnimočnú starostlivosť a nedokážu ho opraviť v bežnom radovom servise.

Jeep je veľmi špecifické auto a presne preto sa venujeme opravám výhradne tejto značky. Keďže okrem Jeepov je našou obrovskou záľubou Offroad rovnako sme sa rozhodli pripravovať autá na tento šport. Od jednoduchých imidžových úprav až po zloženie závodného špeciálu. Pri tejto aktivite preferujeme rovnako značku Jeep.

Okrem spomínaných aktivít sa venujeme i kovovýrobe. Vyrábame Offroad doplnky, samozrejme všetko priamo na mieru, podľa potrieb a požiadaviek zákazníka. Každé auto dostáva v našom servise osobitú starostlivosť a pozornosť. Našou prioritou  je  kvalita a nie kvantita.

Chceme, aby každý majiteľ Jeepa odchádzal od nás spokojný, či už so servisom svojho miláčika alebo s kompletnou Offroad premenou. (www.atr.sk)

You must be logged in , to post a comment.

Home ATR TEAM O nás
credit