Vitajte na stránke ATR Jeep & Offroad servisu 

Archív

Hucule na Sklennom 2014

Na túto akciu sme boli pozvaní priateľským offroadovým klubom a samozrejme takéto pozvanie sa neodmieta. Krásne huculské kone sme prišli podporiť tými našimi koníkmi pod kapotou. Perfektná atmosféra, ľudia a skvelé pojazdenie. V letnom Júlovom počasí sme ako správny offroaďáci našli dostatok blata a tak sme mali o zábavu na celý deň postarané. Foto ako vždy na našej FB stránke.

 

Budapest – Bratislava rally 2014

Tak ako aj v roku 2013 aj tento rok sme sa zúčastnili navigačnej Maďarsko-Slovenskej offroad rally. Štart bol ako hovorí samotný názov akcie v Budapesti – 17.5. 2014.  Naša dvoj-členná posádka sa umiestnila na 16. mieste a opäť si odniesla veľké množstvo nezabudnuteľných zážitkov a nových kontaktov. Tešíme sa na ďalší ročník :) (fotogalériu nájdete na FB stránke).

 

Autosalón 2014 (Incheba expo Bratislava)

Tohto roku sa nám podaril nemalý úspech a to dostať sa s našim autom na bratislavský autosalón. Veľká vďaka patrí hlavne našim partnerom (www.laca.sk, www. poplastuj.sk a www.lusja.sk).  Ďakujeme každému kto sa pri našom aute pristavil, obzrel si ho a prehodil s nami pár slov. Foto dokumentáciu nenájdete nikde inde ako na našej FB stránke – ATR Jeep & Offroad servis.

 

Expedícia Romania 2013

Počas 7 dní sme prekonali viac ako 2000 km po Rumunských (ne)cestách. Spoznávali sme Rumunské mestá, ľudí, hory a veľa pamiatok. Kompletnú fotogalériu nájdete na našej FB stránke.

 

Jeep club zraz Martinky 2013

Trojdňový zraz v podobe ľahkej trophy – kolónového prejazdu prevažne po nespevných cestách v okolí Martina a časti Borová. Piatok sme odštartovali doobeda na námestí v Martine, kde celý deň prebiehala prezentácia značky Jeep a jej zúčastnených partnerov, atrakcie pre deti a tiež prezentácia Jeep Clubu Slovakia. Námestie bolo aj začiatočným miestom zrazu. Podvečer prezentácia končila a začal prvý prejazd smerom na Martinské hole, do miesta prvej nočnej zastávky…. Foto na www.jeepclub.sk alebo na našej FB stránke ;)

 

 

Budapest – Bratislava rally 2013

Posádka ATR Teamu nemohla chýbať ani na tejto akcii. Navigačná offroad rally štartovala 11.05.2013 v Budapesti a po viac ako 500 km a dvoch dňoch v teréne posádka na čele s Antóniou – R. Ševčíkovou dorazila do cieľa. Obsadili 12. miesto a aj napriek niektorým ujmám na svojom Jeepiku považujú túto akciu za nezabudnuteľný zážitok. ,,Určite budeme štartovať aj v ďalšom ročníku, akcia je plná super zážitkov a spoznali sme mnoho perfektných ľudí.,, Foto z akcie nájdete na našej FB stránke.

 

 

Offroad Tisovec 2013

V dňoch 11.-14.4. 2013 sa uskutočnilo každoročné podujatie offroad Tisovec 2013, na ktorom nesmeli chýbať ani zástupcovia ATR Teamu. Spolu s  desiatkami súťažiach sa na štart sobotnej dennej trophy postavil člen ATR Teamu Radim Knapčík na svojom Jeepe Cherokee 4.0 s expedičnou úpravou od ATR. Radim stál na štarte Tisovca po prvý krát a všetkých prekvapil keď na týchto náročných pretekoch obsadil krásne 10. miesto. Ďakujeme za skvelú reprezentáciu a gratulujeme k perfektnému výsledku, budúci rok bude minimálne pohár ;) … (foto dokumentáciu nájdete na našej FB stránke)

 

 

Jeep Club Trophy Turiec 2012 (26.10. – 28.10.2012)

Organizátor ATR Team v spolupráci s Jeep Club Slovakia.

Trojdňový zraz v podobe ľahkej trophy – kolónového prejazdu prevažne po nespevných cestách v okolí Martina a Turca…:)

 

You must be logged in , to post a comment.

Home PODUJATIA Archív
credit